ВР ратифікувала міжурядову Угоду

Верховна Рада прийняла законопроект №0059 «Про ратифікацію Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Чорногорії про міжнародні автомобільні перевезення пасажирів і вантажів». Про це Логіст.Today дізнався з повідомлення, опублікованого прес-службою Міністерства інфраструктури України (МІУ).
Виступаючи у Верховній Раді, міністр інфраструктури Владислав Криклій заявив, що Чорногорія є однією з останніх європейських країн, з якою в України досі не врегульовані правила міжнародних автомобільних перевезень.
«Ця Угода вкрай необхідно для створення належної договірно-правової бази співробітництва в сфері міжнародних автомобільних перевезень між нашими країнами. Його ратифікація сприятиме розвитку українсько-чорногорських відносин в галузі транспорту, зокрема, їх подальшої лібералізації, а також поліпшенню двосторонніх відносин між державами»
Владислав Криклій, міністр інфраструктури України
Вищезазначене Угода регулює здійснення міжнародних перевезень пасажирів і вантажів автотранспортними засобами:
між територіями України та Чорногорії; транзитом через їх території і в / з третіх країн на основі дозволів, які видаються уповноваженими органами країн.
Логіст.Today нагадує, що на початку жовтня поточного року міністр інфраструктури України Владислав Криклій на зустрічі з Генеральним директором Директорату з питань мобільності і транспорту Єврокомісії Хенриком Хололеем обговорив питання лібералізації міжнародних автомобільних вантажоперевезень з ЄС.
Дізнатися подробиці можна з матеріалу «Україна розраховує на лібералізацію автоперевезень з ЄС».