Політика повернення
 
Інтернет магазин запчастин і аксесуарів для вантажівок TIR-COMFORT.COM.UA пропонує своїм клієнтам тільки якісну продукцію. Ви можете бути впевнені в тому, що замовлений вами товар пройшов візуальний огляд і перевірку на працездатність. У разі відправлення товару замовнику ми ретельно його упакуємо і доставимо в транспортну компанію в цілості й схоронності.
Нижче наведені правила і умови повернення або обміну товарів, а також порядок повернення грошових коштів.
 
Повернення товару:
 
Ви можете повернути або обміняти товар, в наступних випадках:
- Товар не відповідає заявленим характеристикам;
- Товар не підходить до вашої моделі вантажівки або причепа.
- Під час приймання товару були виявлені механічні пошкодження;
- Товар несправний або має заводський брак.
Ви можете відмовитися або обміняти замовлений вами товар на протязі 14 днів з моменту його покупки безпосередньо в нашому магазині, або після отримання його в транспортній компанії.
При поверненні товару з причин не пов'язаних з його пошкодженням або несправністю, переконайтеся, що заводська упаковка товару не пошкоджена, а сам товар не має механічних пошкоджень і має товарний вигляд.
Несправний товар або товар, що має пошкодження, приймається до поверненню або обміну в наступних випадках:
Несправність або дефект виникли з вини транспортної компанії. При отриманні товару у транспортній компанії обов'язково перевіряйте цілісність упаковки вашого замовлення. Перевірте, чи не, будь-яких пошкоджень упаковки. Якщо упаковка товару має сліди явних пошкоджень, сліди ударів, помятости, або розкрита, вам слід повідомити про це представника транспортної компанії і негайно зв'язатися з нашими менеджерами для вирішення даної ситуації.
Упаковка замовлення в цілісності, але при розпакуванні були виявлені фізичні ушкодження або несправність товару або товар має заводський брак. Такий товар підлягає поверненню або обміну.
У разі якщо товар отримав пошкодження або прийшов в несправний стан з вини покупця або в результаті неправильної установки або експлуатації - товар поверненню або обміну не підлягає.
 
Повернення коштів.
 
Повернення грошових коштів за товар здійснюється в наступних випадках:
Якщо товар не відповідає заявленим характеристикам, товар отримав пошкодження з вини транспортної компанії або має заводський брак, ми здійснюємо повернення 100% вартості товару. При цьому ми компенсуємо всі транспортні витрати, пов'язані з обміном товару, а в разі повернення товару ми також компенсуємо витрати, пов'язані з доставкою товару покупцеві.
У разі якщо покупець вирішив відмовитися від товару без оголошення причини, ми повернемо вам 100% вартості товару, що повертається. При цьому всі витрати з доставки товару лягають на покупця. Зверніть увагу, що повернення товару в такому випадку можливий протягом 14 днів з моменту отримання замовлення в транспортній компанії.
Повернення грошових коштів здійснюється протягом 1-3 днів з моменту отримання товарів продавцем.
У разі виникнення ситуації непередбаченої вище, зв'яжіться з нашими менеджерами, і ми постараємося вирішити проблему, що склалася на взаємовигідних умовах. В інших ситуаціях обмін і повернення товару здійснюється відповідно до законодавства України.