Комплект ламбрекен і кутки

Сонце сліпуче очі водія, безсумнівно, дуже дратує. Коли сонячні промені потрапляють прямо в салон, температура в машині має тенденцію сильно підвищуватися, плюс автомобіліст починає страждати від сонячних відблисків, а єто вже чимала небезпека! Саме з цієї причини принципово важливо правильно вибирати сонцезахисні штори, ламбрекени і куточки. Вони можуть бути класичні або з оригінальним дизайном. Багато автомобілістів вибирають комплекти з логотипом марки їх вантажівки, а деякі замовляють варіанти з індивідуальної нашивкою. Все залежить від смакових уподобань людини, стилю кабіни, патріотичних настроїв і т. д.
 
Важливість автомобільних аксесуарів
Треба сказати, що, незважаючи на уявну простоту розглянутих аксесуарів, насправді є безліч тем, які потребують розгляду. Крім того, хоча ми часто недооцінюємо важливість автомобільного ламбрекену і куточків, а вони можуть бути корисні в багатьох ситуаціях.
По-перше, ці, здавалося б, такі прості деталі автомобільного інтер'єру приховують важливу перевагу - вони дозволяють захистити очі водія і пасажирів від прямих сонячних променів, що проникають через лобове та бокові скла. Очевидно, що дані сонцезахисні «козирки» зручні і з точки зору візуального комфорту.
По-друге, в певну пору року, наприклад, влітку, такі автомобільні аксесуари не просто корисні, але й необхідні. Ви повинні знати, що вони корисні не тільки для захисту від сонця, але і для обмеження надходить в салон тепла.
Також варто сказати, що при бажанні аксесуари здатні додати вашій машині більш «живий» вигляд! У нас можна знайти ламбрекени і куточки з різними типами мотивів і написів, різних кольорів, доповнені пензликами, бахромою і т. Д.
 
Навіщо їх купувати?
Автомобільні сонцезахисні ламбрекени і куточки відмінно блокують УФ-промені і, отже, дають можливість:
-Підвищення комфорту в салоні, так як температура, як правило, падає, і усувається дискомфорт, який сонячне світло може викликати для очей.
-Усунення ризику сонячних опіків і еритеми.
-Захист тканини салону і чохлів на сидіння, які при прямому контакті з сонячними променями можуть втратити колір.
-Також зробити салон автомобіля і будь-які предмети менш помітними, щоб відлякати злодіїв.
Статичні автомобільні сонцезахисні ламбрекени і куточки, як правило, йдуть в комплекті. Це важливо для того, щоб створити єдиний стиль в кабіні і підвищити комфорт водіння.
Є багато альтернативних варіантів, які призначені для того, щоб бути натягнутими їх на вікна автомобіля і залишатися нерухомими. Зазвичай це самоклеючі сонцезахисні штори або плівки, спеціально розроблені для того, щоб не пошкодити віконне скло і створити його термостійкість. Але про переваги їх використання багато водіїв могли б посперечатися!
Зовсім інша справа коли мова стосується фіксованих ламбрекенов і куточків. Вони не настільки тонкі, щоб деформуватися і втратити свій презентабельний зовнішній вигляд після декількох прань, в той же час водій може закривати і відкривати вікно за своїм бажанням.
З естетичної точки зору це безумовно найкрасивіше і елегантне рішення. Якщо ви хочете купити у нас один з наявних комплектів, пам'ятайте, що вам також потрібно буде вибрати модель, яка підходить для вашого автомобіля, або стандартний варіант на зразок ламбрекену і куточка Ukraine з вишитим прапором країни і пишною бахромою. Вибравши відповідну модель можна говорити про красивому і елегантному рішенні, яке ніяк не зашкодить естетиці вашого автомобіля, а навіть навпаки!
 
Переваги співпраці з «TIR-СOMFORT»
Ми маємо багаторічний досвід роботи з продажем штор і портьєр для вантажних автомобілів. Продукція, нами товари відрізняються високою якістю і дуже доступною ціною. Клієнти дуже задоволені всім спектром послуг, що надаються і можливістю різнопланової оплати замовленого товару. Так, клієнт має можливість скористатися такими варіантами оплати:
-Готівкою при доставці товару кур'єром.
-За допомогою банківської карти Віза або Мастеркард.
-Безналічним перекладом на вказаний рахунок компанії.
Ми намагаємося врахувати всі ваші запити, допоможемо комбінувати різні кольори штори, ламбрекенів і куточків, доповнимо образ помпонами і пензликами. Якщо у вас є особливі вимоги щодо кольору або стилю оформлення, яких ви не знайдете в реченні нашого інтернет-магазину, не соромтеся звертатися до наших менеджерів, вони будуть раді запропонувати вам індивідуальний варіант.